BilgisayarTekniseyeni.net logo

2022'nin En İyi Veri Kurtarma Yazılımları

Herhangi bir cihazda silinen dosya ve klasörleri geri yükleyin.

En iyi veri kurtarma yazılımı, bilgisayarınızdaki, mobil cihazınızdaki veya diğer depolama ortamındaki silinen dosya ve klasörleri kurtarmayı basit ve kolay hale getirir.

Veri kaybı yaşayan herkese bunun eğlenceli bir deneyim olup olmadığını sorun ve size donanım veya yazılım arızası, yanlışlıkla verilerin silindiğini veya siber suç nedeniyle veri kaybının son derece stresli olduğunu söyleyeceklerdir.

2020'nin En İyi Ücretsiz Veri Kurtarma Yazılımları

Önemli dosyaları, klasörleri ve fotoğrafları yanlışlıkla silmek bugün bilgisayar kullanımında en yaygın deneyimlerden biridir ve "sil" seçeneğine tıkladıktan sonra hangi seçenekleri olduğunu bilmeyenler için malesef sonsuz baş ağrısı kaynağıdır.

Neyse ki, tüm yazılım sağlayıcıları bu sorunu çözmek için ortaya çıktı, ancak hangi programın sizin için uygundur, bilemezsiniz!..

2020'nin En İyi Ücretli Veri Kurtarma Yazılımları

PC'nizdeki, Android cihazınızdaki veya iPhone'unuzdaki silinmiş dosya ve klasörleri en iyi veri kurtarma yazılımıyla geri yükleyebilirsiniz.

Veri kurtarma yazılımı, sırası geldiğinde paha biçilmez bir araç olabilmektedir. Çoğu insan yedeklemenin önemini geç anlar...