BilgisayarTekniseyeni.net logo

2022'nin En İyi Antivirüs Yazılımları

Bu yılda her yıl olduğu gibi çevrimiçi ortamda kendinizi güvende tutmak için en iyi antivirüs programlarını keşfedin.

2022'de çevrimiçi ortamda, cihazlarınız için en iyi korumayı arıyorsanız doğru yere geldiniz - mutlak en iyilerin kesin listesini sunmak için en iyi antivirüs sağlayıcılarının test edilmiş halini sizlere sundum!..

2021'nin En İyi Antivirüs Yazılımları

Bilgisayarınızı Çevrimiçi ortamda, Güvenli ve Sağlam tutmak için antivirüs yazılımlarını keşvedin.

En iyi antivirüs yazılımlarını edinmek, internet ortamının ilk adımıdır. Finansal kazançlarınızı ifşa ememek isteyen siber suçlulara karşı korunmak için en güçlü savunma kaynağıdır.

Windows 11 Uyumlu Virüsten Koruma Yazılımları

Güvenlik testleriyle tanınmış bir site olan AV Comparatives, Windows 11 İşletim Sistemi ile uyumlu bulduğu virüsten koruma yazılımlarını yayınladı.

Windows 11, son yıllarda önemli ölçüde geliştirilmiş bir güvenlik bileşeni olan Windows Defender'ı içerir. Ancak birkaç üçüncü taraf virüsten koruma şirketi, Geçmişte Windows Defender'in entegrasyonunu rekabete aykırı olarak nitenlendirdi. Microsoft 2019'da Windows Defender'in 50%'nin üzerinde bir kullanım payına sahip olduğunu iddia etti.

Windows 10 Uyumlu Virüsten Koruma Yazılımları

Kötü amaçlı yazılım, virüslerden, casus yazılımlardan ve diğer istenmeyen yazılımlardan oluşur. Windows Defender ücretsiz ve Windows'a entegre edilmiştir, her zaman açıktır ve kötü amaçlı yazılımlardan korunmak için çalışır.

Bilgisayar korsanları ve dolandırıcılar, sizleri kandırmaya çalışarak bilgisayarınıza virüs ve kötü amaçlı yazılım yüklemeniz için sahte kötü amaçlı yazılımlardan korunma yazılımı kullanır. Windows yüklü bilgisayarınızda zaten entegre edilmiş bir virüsten korunma yazılımı var, ancak, yüklü Microsoft kötü amaçlı yazılımlardan korunma yazılımının alternatiflerine bir göz atmak isterseniz, aşağıda saygın güvenlik şirketlerinin Windows ile uyumlu antivirüs yazılımları listelenmiştir.

Windows 8.1 Uyumlu Virüsten Koruma Yazılımları

Windows 8.1, Windows Defender ( Windows 7'de Microsoft Security Essentials olarak bilinir ) ile birlikte gelir. Hemen yeni bir antivirüs seçimi için acele etmeyip, doğru seçimi yapabilirsiniz.

Windows Defender en iyi antivirüs olmayabilir, ancak harika çalışır, uyarılar, açılır pencereler ve promosyonlarla dolu olan can sıkıcı bazı büyük isimlere para harcamadan önce herzaman tavsiye edilebilir. Ancak, elbette her zaman üçüncü taraf antivirüs yazılımı tercih edebilirsiniz. Aşağıda, Windows 8.1 İşletim Sistemiyle uyumlu yazılım listesini inceleyebilirsiniz.

2020'nin En İyi Android Antivirüs Uygulamaları

Akıllı Telefonunuzu kötü amaçlı yazılımlardan koruyun.

En iyi Android antivirüs uygulamaları, Android akıllı telefonunuzu kötü amaçlı yazılımların saldırılarına karşı koruyacaktır.

2020'nin En İyi Antivirüs Yazılımları

En iyi antivirüs yazılım paketleriyle cihazlarınızı koruyun...

Masaüstü Bilgisayarınız veya Dizüstü Bilgisayarınızda olsun kaliteli bir antivirüs yüklü olması, özellikle dünya olayları içerisinde zorunluluk oldu. İnternet'i rahatsız eden siber suçluları ve bilgisayar korsanlarını on yıl önce olduğundan daha yakın değiliz ve salgın siber saldırılarının oranının daha da arttığını görmekteyiz...