BilgisayarTekniseyeni.net logo

Android Cep Telefonlarında Çalışmayan Outlook Uygulaması Nasıl Onarılır?

Outlook dünya çapında milyonlarca insan tarafından kullanılan populer e-posta uygulamasıdır. E-postaları, takvim etkinliklerini ve görevleri tek bir yerde sunar. Ancak bazen outlook uygulaması çalışmayabilir ve bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.


iPhone'unuzu Kullanarak Konumunuzu Paylaşmanın 8 Yolu

iPhone, konumunuzu paylaşmak için pek çok yol sunar. Bu ayrıntıyı tek kişiyle veya grup olarak paylaşma esnekliği de vardır ve bunu Apple dışı uygulamaları kullanarak bile yapabilirsiniz. Muhtemelen bunu yapmanın basit adımlarını biliyorsunuzdur, ancak bir iPhone kullanarak konumunuzu nasıl paylaşabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin.


İPhone Cep Telefonlarını Otomatik veya Manuel Olarak Nasıl Güncellersiniz?

Bir iPhone'u manuel olarak güncelleyebilir veya güncellemelerinizi otomatik olarak ayarlayabilirsiniz.


iPhone Cep Telefonlarında Takvim Spam Nasıl Kaldırılır?

İstenmeyen takvim davetiyeleri veya etkinlik bildirimleri alırsanız, yanlışlıkla bir spam takvim aboneliğine abone olmuş olabilirsiniz. Etkinlikleri kaldırmak için takvim aboneliği kaldırın.


İPhone veya iPad'lerde Fabrika Ayarlarına Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Bir IOS cihazını fabrika ayarlarına sıfırlamak, bir çok sorunu çözecektir ve hatta cihazınızı satacaksanız bu sizin için çok önemlidir.

İPhone veya iPad'inizi sıfırlamak, cihazdaki verileri tamamen siler ve fabrika ayarlarına döndürür.


Android Akıllı Telefonlarda Fabrika Ayarlarına Sıfırlama Yöntemleri

Hangi model telefon kullanmış olursanız olun - ister bugün en iyi satın alabileceğiniz android telefonlardan biri isterse eski bir telefon olsun - telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlamanın bir kaç nedeni vardır. Belki telefonunuz uygulamalarda aşırı yüklenmiş ve yavaş çalışıyor, yeni bir güncelleme indirmişsinizdir ve bu sorunlara neden oluyor veya telefonunuzu satmadan önce sıfırlamak istiyorsunuz. Android telefonunuzu telefon ayarları veya kurtarma modu aracılığıyla nasıl sıfırlanacağını aşağıda anlatacağım.