Warning: include(menu.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u1485490/public_html/include/css/css-about.php on line 331

Warning: include(): Failed opening 'menu.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u1485490/public_html/include/css/css-about.php on line 331
  • Ana Sayfa
  • BilgisayarTekniseyeni.net Hakkında


BilgisayarTeknisyeni, Sertap Akşit tarafından 2018 yılında oluşturulan Bilgi ve Destek sitesidir. Binlerce ziyaretçi, en son bilgisayar güvenliği, çevrim içi yollarda korunmanın yollarını ve Bilgisayarlarını nasıl daha verimli kullanacakları hakkında bilgi edinmek için BilgisayarTeknisyeni'ne Her Ay geliyorlar.

Kullanıcıların bilgisayarlarındaki sorunları çözmelerine olanak tanıyan çok çeşitli ücretsiz teknik destek hizmetleri ve İndirmeler sunar. İster bilgisayarla ilgili temel kavramları öğrenmek için burada bulunan acemi bir kullanıcı olun, ister fidye yazılımı bulaşmış ileri düzey bir kullanıcı olun, BilgisayarTeknisyeni yine de sizlere ücretsiz çözümler sunar.

Nihayetimizde, çalışmayan, sorunlu olan bilgisayarınızın sorunlarına çözüm bularak övebileceğiniz bir bilgisayara dönüştürmektir.

Görev beyanı

Görevimiz: Ağınızı, cihazlarınızı ve verilerinizi koruyabilmeniz ve kontrol altına alabilmeniz için en son siber güvenlik tehditleri ve teknolojik gelişmeler hakkında doğru ve ilgili bilgiler sağlamak.

Editör Ekibi

Sertap Akşit
Sertap Akşit, Sahibi, Blog Yazarı
Sertap Akşit, BilgisayarTeknisyeni.net'in Blog Yazarı ve sahibidir. Sertap Akşit 2018 yılından beri BilgisayarTeknisyeni.net'in blog yazarlığını yapmaktadır. Çeşitli İnternet konunlarında, bilgisayar donanım sorunları ve içerikleri, bilgisayar virüsleri ve tehdit içerikli yazılım, microsoft sorunları ve içerikleri ve akla gelmeyen diğer yazılımlar hakkında yazıları vardır.