BilgisayarTeknisyeni

 

BilgisayarTeknisyeni'ne kaydolmayla ilgili önemli notlar

Hesap açmak kolay ve hızlıdır ancak bilmeniz gereken önemli bilgiler vardır.

Hesabınızı kaydederken sizden bazı temel bilgileri girmeniz istenecektir. Buna siteye giriş yapmak için kullanacağınız Kullanıcı Adı da dahildir. Aynı kullanıcı adı site genelinde herkese açık olarak gösterilecektir, bu nedenle yalnızca başkalarının görmesinden memnun olacağınız bir kullanıcı adı seçin. Sizi SPAM botlarından korumak amacıyla e-posta adresi kullanmanın yasak olduğunu lütfen unutmayın. Güvenlik nedeniyle farklı isimler kullanmanız önerilir ve görünen adınız olarak bir e-posta adresi kullanmanız yasaktır.

Hesaba kaydolurken geçerli bir e-posta adresi girmeniz de gereklidir . Erişiminiz olan bir e-posta adresi girmezseniz kayıt işlemini tamamlayamazsınız.

Kaydınızı gönderdikten sonra, kayıt işlemi sırasında belirttiğiniz e-posta adresine bir e-posta gönderilecektir. Bu e-posta, hesabınızı doğrulamak için tıklamanız gereken bir doğrulama bağlantısı içerir. Bu bağlantıya tıklayıp hesabınızı doğrulamazsanız forumu kullanamazsınız. E-postayı 5 dakika içinde alacaksınız, ancak almadıysanız, yanlışlıkla SPAM klasörünüze yerleştirilmiş olma ihtimaline karşı lütfen SPAM filtrelerinizi kontrol edin.

Kayıt e-postasını beklerken veya doğruladıktan sonra bu siteyi nasıl kullanacağınızı öğrenmek için BilgisayarTeknisyeni Hoş Geldiniz Kılavuzunu okumanızı öneririz.

Siteye hoş geldiniz ve konaklamanızdan memnun kalacağınızı umuyoruz!


Kullanım Şartları

22 Ekim 2020'de güncellendi

Hoşgeldiniz Bilgisayar Teknisyeniwww.bilgisayarteknisyeni.net adresinde bulunur (buSite)! Topluluğumuza katılmayı seçtiğiniz için mutluyuz ve bu Siteye katılmanızı dört gözle bekliyoruz. Lütfen bu Kullanıcı Sözleşmesini gözden geçirmek için bir dakikanızı ayırın (bu noktadan sonra "Anlaşma"). Sözleşme, siz, "Kullanıcı"ve Bilgisayar Teknisyeni ( BilgisayarTeknisyeni.net , bize veya Biz). Ne tür faydalar sağladığımızı ve sınırlamalarımızı bilmeniz için Sözleşmeyi okumanız önemlidir.


1. SÖZLEŞMENİN KABULÜ.

BU SİTEYİ KULLANARAK, TARTIŞMA PANOLARINI OKUYARAK VEYA LİNKLERİ KULLANARAK YA DA KAYIT SÜRECİMİZİ SONLANDIRIRKEN BU SÖZLEŞMEYİ KABUL ETTİĞİNİZİ KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ. BU SÖZLEŞMEYİ ZAMAN ZAMAN DEĞİŞTİRİP BU DEĞİŞİKLİKLERİ BURADA YAYINLAYABİLİRİZ. SİTEYİ HER KULLANIŞTA SÖZLEŞMENİN GÜNCEL SÜRÜMÜ GEÇERLİ OLACAKTIR. Buna göre, SİTEYİ KULLANDIĞINIZDA, BU SÖZLEŞMENİN TARİHİNİ (EN YUKARIDA GÖRÜNÜR) KONTROL ETMELİSİNİZ VE SON SÜRÜMDEN BERİ DEĞİŞİKLİKLERİ İNCELEMELİSİNİZ. BU TÜR DEĞİŞİKLİKLERDEN SONRA SİTEYİ SÜREKLİ KULLANMANIZ, DEĞİŞTİRİLEN SÖZLEŞMEYİ KABUL ETTİĞİNİZ ANLAMINA GELİR.


2. BU SİTENİN ÇOCUKLAR TARAFINDAN KULLANILMAMASI (13 YAŞ ALTI).

BilgisayarTeknisyeni.net, 13 yaşın altındaki çocuklara yönelik değildir. Bu siteye kaydolarak, 13 yaşında veya daha büyük olduğunuzu beyan ve garanti ediyorsunuz.


3. HİZMETLERİMİZ HAKKINDA.

A) Bilgisayar Teknisyeni Hizmetleri.Şu anda size bir çevrimiçi kaynaklar koleksiyonuna erişim sağlıyoruz. Bunlar arasında çeşitli çevrimiçi forumlar, iletişim araçları ve BilgisayarTeknisyeni'nin web sitesi tabanlı "Hizmet". Şu anda bu teklifler ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Gelecekte Hizmet için bir ücret talep etme hakkımızı saklı tutuyoruz.


B) Hizmet Sınırlamaları.Bilgisayar Teknisyeni ile ziyaretinizi zevkli ve sorunsuz bir deneyim haline getirmek için elimizden geleni yapacağız. Ancak ortaya çıkabilecek teknik zorlukları her zaman öngöremiyoruz. Bu zorluklar veri kaybına, kişiselleştirilmiş ayarlara veya diğer hizmet kesintilerine neden olabilir. Bu nedenle, herhangi bir Üçüncü Taraf Hizmeti dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Hizmetin (aşağıda Bölüm 12'de tanımlandığı gibi) "OLDUĞU GİBİ" sağlandığını kabul edersiniz. Bilgisayar Teknisyeni, herhangi bir kullanıcı verisinin, iletişiminin veya kişiselleştirilmiş ayarların güncelliği, silinmesi veya saklanamaması konusunda herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul edemez.


C) Hizmetin Değiştirilmesi ve Durdurulması.Bilgisayar Teknisyeni, Hizmeti herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın geçici veya kalıcı olarak değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutar. BilgisayarTeknisyeni'nin Hizmetteki herhangi bir değişiklik veya kesintiden dolayı Size veya herhangi bir üçüncü şahsa karşı sorumlu olmayacağını kabul edersiniz.


4. BU SİTE VE HİZMETLERİN KATKILARI, FORUMLARI VE KULLANIMINI YÖNETEN KURALLAR (KULLANIM KURALLARI)

Kullanıcılarımızın yararı ve geçerli yasalara uymak için, tüm üyelerin uyması gereken bazı zorunlu yönergelerimiz bulunmaktadır. Bu kuralları, "Kullanım Kuralları" nı değiştirebiliriz. Kullanım Kurallarını ihlal eden herhangi bir davranış, hesabınızın derhal feshedilmesi için gerekçedir. Bunu akılda tutarak, bu makul kuralları dikkatlice okumanızı ve bunlara uymanızı rica ediyoruz.


A) Yasalara uy. Bu Siteyi Hizmette kullanmanızın herhangi bir geçerli yasayı veya bu Sözleşmeyi ihlal etmeyeceğini ve bu Siteyi ve Hizmeti herhangi bir yasadışı amaç için kullanmayacağınızı beyan ve garanti edersiniz.


B) Doğru Üye Bilgileri Sağlayın.Şunları beyan ve taahhüt etmektesiniz: (1) BilgisayarTeknisyeni.net kayıt formunda talep edildiği gibi kendiniz hakkında gerçek, doğru, güncel ve eksiksiz bilgiler sağlayacağınızı ve (2) değişirse iletişim bilgilerinizi güncelleyeceğinizi beyan ve garanti edersiniz. Doğru bilgiler sağlayarak, daha iyi içerik oluşturmamıza ve ihtiyaçlarınıza en iyi uyacak yeni hizmetler ve teklifler oluşturma becerisi sunmamıza izin vermiş olursunuz.


C) Kayıt Bilgilerinizin Güvenliğini Sağlama.Üye kaydı tamamlandıktan sonra bir kullanıcı adı ve şifreniz olacaktır. Bu tür kullanıcı adı ve şifrenin gizliliğini korumak sizin sorumluluğunuzdadır. Kullanıcı adınız ve şifreniz kullanılarak yapılan, kullanıcı sözleşmemizi ihlal edebilecek tüm faaliyetler dahil olmak üzere tüm faaliyetler sizin sorumluluğunuzdadır. Bu hizmetleri kullanırken hesabınızla gerçekleştirilen tüm faaliyetler yine de sizin sorumluluğunuzda olacaktır.


D) Özel Mesajlaşma Kullanımı.BilgisayarTeknisyeni.net, tüm kayıtlı kullanıcılarımıza bu Sitenin diğer kullanıcılarına özel mesajlar gönderme olanağı sunmaktadır. Bu hizmetin kullanımına karşılık olarak, bu hizmeti "istenmeyen posta", "istenmeyen posta", "zincir mektuplar", "reklamlar" veya diğer istenmeyen dosya veya görüntülerin toplu olarak dağıtılması için kullanmayacağınızı beyan ve taahhüt edersiniz. Bu hizmetin kötüye kullanılmamasını sağlamak için, Bilgisayar Teknisyeni, genel uygulama ve bunların kullanımı ve içeriğiyle ilgili sınırlamalar belirleme hakkına sahiptir. Bunlar, gönderebileceğiniz mesajların sayısı, mesajlarınızın kullanabileceği depolama miktarı, bu mesajların sistemimizde tutulacağı süre, bu mesajların içeriğinin görüntülenmesi ile sınırlı olmamak üzere içerebilir ancak bunlarla sınırlı değildir. ve bu mesajların maksimum boyutu veya uzunluğu. Bu yönergeleri ihlal ettiğini düşündüğünüz herhangi bir e-posta alırsanız, lütfen bu ihlalle ilgili olarak bir personelle iletişim kurmak için çevrimiçi formumuzu kullanın. Lütfen mesajın niteliğiyle ilgili ayrıntılı bilgileri ekleyin.


E) İçerik Kısıtlamaları.Bu Site, iletişim için forumlar ve başka özellikler sağlayabilir. Gizlilik korumalarınızı anlamak için lütfen www.bilgisayarteknisyeni.net/gizlilik-politikasi.html adresinde bulunan Gizlilik Politikamızı okuyun . Bu Siteye gönderilerinizin veya gönderimlerinizin içeriğinden ve bunlardan kaynaklanan her türlü zarardan (toplu olarak, "Katkılar"). Bir Katkı oluşturduğunuzda veya kullanıma sunduğunuzda, şunları beyan ve garanti edersiniz:


Katkılarınızı bu Sitede veya bu Site aracılığıyla yayınlamak için yeterli haklara sahip olmayı veya yeterli haklara sahip olmayı; bizim veya başka herhangi bir kişinin gizlilik haklarını, tanıtım haklarını, fikri mülkiyet haklarını (telif hakları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) veya sözleşme haklarını ihlal eden Katkıları yayınlamayacaktır; Katkılarla ilgili herhangi bir üçüncü taraf lisansına tam olarak uyduğunuzu, bu Sitede veya bu Sitede yayınladığınız Katkılar nedeniyle herhangi bir kişiye borçlu olunan tüm telif ücretlerini, ücretleri ve diğer paraları ödemeyi kabul ettiğinizi; (a) karalayıcı, zarar verici, yıkıcı, yasa dışı, uygunsuz, saldırgan, yanlış, pornografik, kaba, ahlaksız, küfürlü, nefret dolu, ırksal veya etnik açıdan saldırgan, müstehcen, ahlaksız, şehvetli, tehdit edici, aşırı şiddet içeren, taciz edici veya başka bir şekilde sakıncalı; (b) ırkçılığı, bağnazlığı, cinsiyetçiliği, dini hoşgörüsüzlüğü veya herhangi bir gruba veya bireye zarar vermeyi teşvik eden katkılar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, başkalarına karşı acil fiziksel zararı kışkırtmak, teşvik etmek veya tehdit etmek; veya (c) 13 yaşın altındaki herhangi birinden kişisel bilgi isteyen veya herhangi birini cinsel veya şiddet içeren bir şekilde istismar eden materyal içeren; Reklam içeren veya herhangi bir kişiden ürün veya hizmet satın almasını veya satmasını talep eden (ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz dışında) Katkı yayınlamayacak veya göndermeyecektir; bu Siteyi, diğer kullanıcıların kullanıcı adlarını ve / veya e-posta adreslerini elektronik veya başka yollarla, istenmeyen e-posta veya diğer elektronik iletişimler göndermek veya bu Sitenin yetkisiz çerçevelenmesi veya bu Siteye bağlanmak amacıyla toplamak da dahil olmak üzere herhangi bir yetkisiz amaç için kullanmayacaktır. açık yazılı iznimiz olmadan; Casus yazılım, kötü amaçlı yazılım veya diğer bilgisayar kodlarını oluşturan, içeren, kuran veya yüklemeye veya teşvik etmeye teşebbüs eden Katkıları göndermeyecek veya göndermeyecektir; - başka bir tarafın hattı veya diğer faaliyetleri; Zincirleme mektuplar, toplu veya önemsiz e-postalar iletmeyecek veya bu Siteye veya bu Siteye bağlı ağlara veya hizmetlere müdahale etmeyecek, kesintiye uğratmayacak veya gereksiz bir yük oluşturmayacaktır; veya ticari e-postalar, bültenler, yorumlar veya diğer iletişimler; veya herhangi bir kişi veya kuruluşun kimliğine bürünmeyecek, profilinizi veya şifrenizi satmayacak veya başkalarının kullanmasına izin vermeyecek, yanlış veya yanıltıcı kimlik veya adres bilgileri sağlamayacak veya herhangi bir kişi veya kuruluşun gizliliğini ihlal etmeyecek veya kişisel veya mülkiyet hakkını ihlal etmeyecektir. BilgisayarTeknisyeni.net'de bulunan herhangi bir biçimde veya ortamda metin, fotoğraf, grafik, ses ve / veya video materyallerinin veya başka herhangi bir tescilli içeriğin yayınlanması, satılması veya yeniden dağıtılması Bilgisayar Teknisyeni'nin önceden yazılı izni olmaksızın kesinlikle yasaktır. BilgisayarTeknisyeni.net'de herkese açık olan içerik, kişisel ve ticari olmayan kullanım haricinde bir bilgisayarda depolanamaz.


F) Kullanıcı Bilgilendirme Politikasının Kullanım Alanları.Bu Site aracılığıyla erişilebilen herhangi bir kullanıcı bilgisini herhangi bir amaçla taramayacağınızı, kopyalayamayacağınızı, bir araya getirmeyeceğinizi, yeniden dağıtmayacağınızı, değiştirmeyeceğinizi, çoğaltmayacağınızı veya yeniden kullanmayacağınızı beyan ve garanti edersiniz. Bu, üçüncü şahıslara bilgi satmayı içerir, ancak bununla sınırlı değildir; toplanan verileri bu Site dışındaki bir sitedeki kullanıcı deneyimlerini özelleştirmek için kullanmak; bilgileri hedefli pazarlama için kullanmak; veya bu verileri BilgisayarTeknisyeni.net ile bağlantılı olmayan başka sunucular sunmak için kullanmak. Yukarıda belirtilen yasak eylemlerden herhangi birine katılan herhangi bir kişi veya kuruluşa karşı derhal işlem yapma hakkını saklı tutarız.


5. BİZE KATKI LİSANSINIZ

Bilgisayar Teknisyeni, gönderdiğiniz veya bu Site veya Hizmete dahil edilmek üzere sunduğunuz Katkıların mülkiyetini iddia etmez. Ancak, sunduğunuz veya Hizmetin halka açık alanlarına dahil edilmek üzere sunduğunuz Katkılarla ilgili olarak, Bilgisayar Teknisyeni'ne aşağıdaki dünya çapında, telifsiz, münhasır olmayan, alt lisanslanabilir, kalıcı kullanım, dağıtma, çoğaltma lisansı veriyorsunuz. Katkıları bu Site ve Hizmetle, işimizle veya bunların herhangi bir medya biçiminde ve şu anda bilinen veya bundan sonra tasarlanmış herhangi bir medya kanalıyla tanıtımı ile bağlantılı olarak değiştirmek, bunlardan türev çalışmalar oluşturmak, halka açık bir şekilde gerçekleştirmek ve kamuya açık bir şekilde sergilemek.


Bilgisayar Teknisyeni, bu Sitede sunulan tüm içeriği süresiz olarak saklama ve kamuya açık olarak görüntüleme hakkına sahiptir. Bu Sözleşmeyi feshedersek, Hizmeti artık kullanmamayı seçerseniz veya hesabınız feshedilirse, Bilgisayar Teknisyeni gönderdiğiniz herhangi bir içeriği görüntülemeye devam etme hakkına sahiptir.


6. KATKILARI KİŞİSEL, TİCARİ OLMAYAN AMAÇLARLA KULLANMANIZ İÇİN SİZE LİSANS VERİLMESİ.

A) Lisans Verme. Katkıları burada belirtilen kısıtlamalara tabi olarak yalnızca kişisel, ticari olmayan amaçlarla kullanmanız ve kopyalamanız için size münhasır olmayan bir lisans veriyoruz.


B) Lisans Kısıtlamaları.Katkıların bir kopyasını kendi kişisel kullanımınız için indirir, kopyalar veya yazdırırsanız, Katkılarda yer alan tüm ticari marka, telif hakkı ve diğer mülkiyet bildirimlerini saklamanız gerekir. Doğrudan veya herhangi bir cihaz, yazılım, internet sitesi, web tabanlı hizmet veya diğer yolların kullanılması yoluyla, Katkılarda işaretlenmiş herhangi bir telif hakkı, ticari marka veya diğer mülkiyet bildirimlerini kaldırmayacak, değiştirmeyecek, atlayamayacak, engellemeyecek veya engellemeyeceksiniz. veya Katkılar veya bu Site ile ilişkili herhangi bir dijital haklar yönetimi mekanizması, cihazı veya diğer içerik koruma veya erişim kontrolü önlemleri. Doğrudan veya herhangi bir cihaz, yazılım, internet sitesi, web tabanlı hizmet veya diğer yollarla kopyalamayacak, indirmeyecek, çoğaltmayacak, çoğaltmayacak, arşivlemeyecek, dağıtmayacak, yüklemeyecek, yayınlamayacak, değiştirmeyecek, tercüme etmeyecek, yayınlamayacak, gerçekleştirmeyecek, görüntülemeyeceksiniz. , satmak Bölüm 6 (A) 'da izin verilen durumlar dışında Katkıları devretme, kiralama, alt lisanslama, iletme veya yeniden iletme. Ayrıca, tarafımızca yazılı olarak yetkilendirilmedikçe herhangi bir Katkı indeksini oluşturamaz, yeniden oluşturamaz, dağıtamaz veya reklamını yapamazsınız. Katkıları kullanarak kâr amaçlı olsun ya da olmasın bir iş kuramazsınız. Bu kısıtlamalar kapsamındaki katkılar arasında sınırlama olmaksızın herhangi bir metin, grafik, düzen, arayüz, logolar, fotoğraflar, ses ve video materyalleri ve fotoğraflar bulunur. Ayrıca, yazılı olarak açıkça izin verilmedikçe, herhangi bir şekilde Katkılardan türetilen veya bunlara dayanan türev çalışmalar veya materyaller oluşturmanız kesinlikle yasaktır. Bu yasak, türev materyalleri ücretsiz olarak vermeyi planlasanız bile geçerlidir. Bölüm 6 (A) 'da izin verilen durumlar dışında Katkıları iletmek veya yeniden iletmek. Ayrıca, tarafımızca yazılı olarak yetkilendirilmedikçe herhangi bir Katkı indeksini oluşturamaz, yeniden oluşturamaz, dağıtamaz veya reklamını yapamazsınız. Katkıları kullanarak kâr amaçlı olsun ya da olmasın bir iş kuramazsınız. Bu kısıtlamalar kapsamındaki katkılar arasında sınırlama olmaksızın herhangi bir metin, grafik, düzen, arayüz, logolar, fotoğraflar, ses ve video materyalleri ve fotoğraflar bulunur. Ayrıca, yazılı olarak açıkça izin verilmedikçe, herhangi bir şekilde Katkılardan türetilen veya bunlara dayanan türev çalışmalar veya materyaller oluşturmanız kesinlikle yasaktır. Bu yasak, türev materyalleri ücretsiz olarak vermeyi planlasanız bile geçerlidir. Bölüm 6 (A) 'da izin verilen durumlar dışında Katkıları iletmek veya yeniden iletmek. Ayrıca, tarafımızca yazılı olarak yetkilendirilmedikçe herhangi bir Katkı indeksini oluşturamaz, yeniden oluşturamaz, dağıtamaz veya reklamını yapamazsınız. Katkıları kullanarak kâr amaçlı olsun ya da olmasın bir iş kuramazsınız. Bu kısıtlamalar kapsamındaki katkılar arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir metin, grafik, düzen, arayüz, logolar, fotoğraflar, ses ve video materyalleri ve fotoğraflar bulunur. Ayrıca, yazılı olarak açıkça izin verilmedikçe, herhangi bir şekilde Katkılardan türetilen veya bunlara dayanan türev çalışmalar veya materyaller oluşturmanız kesinlikle yasaktır. Bu yasak, türev materyalleri ücretsiz olarak vermeyi planlasanız bile geçerlidir. Tarafımızca yazılı olarak yetkilendirilmedikçe herhangi bir Katkı indeksini dağıtmak veya tanıtmak. Katkıları kullanarak kâr amaçlı olsun ya da olmasın bir iş kuramazsınız. Bu kısıtlamalar kapsamındaki katkılar arasında sınırlama olmaksızın herhangi bir metin, grafik, düzen, arayüz, logolar, fotoğraflar, ses ve video materyalleri ve fotoğraflar bulunur. Ayrıca, yazılı olarak açıkça izin verilmedikçe, herhangi bir şekilde Katkılardan türetilen veya Katkılara dayanan türev çalışmalar veya materyaller oluşturmanız kesinlikle yasaktır. Bu yasak, türev materyalleri ücretsiz olarak vermeyi planlasanız bile geçerlidir. Tarafımızca yazılı olarak yetkilendirilmedikçe herhangi bir Katkı indeksini dağıtmak veya tanıtmak. Katkıları kullanarak kâr amaçlı olsun ya da olmasın bir iş kuramazsınız. Bu kısıtlamalar kapsamındaki katkılar arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir metin, grafik, düzen, arayüz, logolar, fotoğraflar, ses ve video materyalleri ve fotoğraflar bulunur. Ayrıca, yazılı olarak açıkça izin verilmedikçe, herhangi bir şekilde Katkılardan türetilen veya Katkılara dayanan türev çalışmalar veya materyaller oluşturmanız kesinlikle yasaktır. Bu yasak, türev materyalleri ücretsiz olarak vermeyi planlasanız bile geçerlidir. Bu kısıtlamalar kapsamındaki katkılar arasında, bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir metin, grafik, düzen, arayüz, logolar, fotoğraflar, ses ve video materyalleri ve fotoğraflar bulunur. Ayrıca, yazılı olarak açıkça izin verilmedikçe, herhangi bir şekilde Katkılardan türetilen veya Katkılara dayanan türev çalışmalar veya materyaller oluşturmanız kesinlikle yasaktır. Bu yasak, türev materyalleri ücretsiz olarak vermeyi planlasanız bile geçerlidir. Bu kısıtlamalar kapsamındaki katkılar arasında sınırlama olmaksızın herhangi bir metin, grafik, düzen, arayüz, logolar, fotoğraflar, ses ve video materyalleri ve fotoğraflar bulunur. Ayrıca, yazılı olarak açıkça izin verilmedikçe, herhangi bir şekilde Katkılardan türetilen veya bunlara dayanan türev çalışmalar veya materyaller oluşturmanız kesinlikle yasaktır. Bu yasak, türev materyalleri ücretsiz olarak vermeyi planlasanız bile geçerlidir.


7. FİKRİ MÜLKİYET HAKLARIMIZ

Bu Site ve Hizmetteki tüm içerik, bu Sitede bulunan ticari markalar, hizmet markaları ve logolar ("Malzemeler"), bize aittir veya bize lisans verilmiştir ve sözleşmeler kapsamında telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet haklarına tabidir. Bu Sitede, Hizmette ve Malzemelerde açıkça verilmeyen tüm hakları saklı tutuyoruz. Bu Sitenin veya Hizmetin güvenlikle ilgili özelliklerini veya herhangi bir Materyalin kullanımını veya kopyalanmasını engelleyen veya kısıtlayan veya bu Sitenin veya Hizmetin veya bu Sitedeki Materyallerin kullanımına ilişkin sınırlamaları zorlamayacağınızı, devre dışı bırakmayacağınızı veya başka bir şekilde bunlara müdahale etmeyeceğinizi kabul edin. Ayrıca, ayrı bir yazılı sözleşmede tarafımızca özel olarak yetkilendirilmedikçe, bu Siteye veya Hizmete, sağladığımız arayüz dışında herhangi bir yolla erişmemeyi kabul edersiniz.


8. SİTE YÖNETİMİMİZ.

(A) Bu Siteyi bu Sözleşmenin ihlalleri ve politikalarımıza uygunluk açısından izleyebilir veya gözden geçirebiliriz; (b) kolluk kuvvetlerine bildirimde bulunmak ve / veya bu Sözleşmeyi ihlal eden kişilere karşı yasal işlem yapmak; (c) bu Sözleşmeyi, yasayı veya politikalarımızdan herhangi birini ihlal edebilecek veya boyut olarak aşırı veya külfetli olabilecek herhangi bir Katkı veya herhangi bir bölümünü (teknolojik olarak mümkün olduğu ölçüde) reddetmek, erişimi kısıtlamak veya bu Katkıları kaldırmak veya devre dışı bırakmak (teknolojik olarak mümkün olduğu ölçüde) size önceden haber vermeksizin; ve / veya (d) bu Siteyi ve Hizmeti, bizim ve üçüncü tarafların haklarını ve mülkiyetini korumak veya bu Site ve Hizmetin düzgün çalışmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir şekilde yönetmek.


A) Kullanıcıları Feshetme Hakkımız. BU SÖZLEŞMENİN DİĞER HÜKÜMLERİNİ SINIRLAMAKSIZIN, YALNIZCA KISITLIĞIMIZDA VE BİLDİRİM VEYA YÜKÜMLÜLÜK OLMAKSIZIN BU SİTEYE VE HİZMETİ HERHANGİ BİR NEDENLE VEYA HERHANGİ BİR NEDEN DAHİL OLMAK ÜZERE HERHANGİ BİR NEDENLE BU SİTEYE VE HİZMETİ KULLANMAYI REDDETME HAKKINI SAKLI TUTUYORUZ BU SÖZLEŞMEDE YER ALAN HERHANGİ BİR BEYAN, GARANTİ VEYA TAAHHÜT VEYA GEÇERLİ HERHANGİ BİR YASA VEYA YÖNETMELİĞİN İHLALİ.


B) Zarar Riski.Sahte iddialarla hareket eden kişiler de dahil olmak üzere yabancılarla muhatap olma riskleri olduğunu lütfen unutmayın. Lütfen bu Siteye gönderdiğiniz ve diğer Site kullanıcılarına verdiğiniz bilgileri dikkatlice seçin. Bu Sitede şu bilgileri herkese açık bir şekilde yayınlamanız önerilmez: tam adınız, telefon numaralarınız ve sokak adresleriniz. Bu yasağa rağmen, diğer kişilerin bilgileri saldırgan, zararlı veya yanlış olabilir ve bazı durumlarda yanlış etiketlenir veya aldatıcı bir şekilde etiketlenir. Bu Site aracılığıyla iletişim kurduğunuz diğer kullanıcılarla ilişkilerle ilgili tüm riskleri üstleniyorsunuz. Bu Siteyi ve Hizmeti kullanırken dikkatli ve sağduyulu olmanızı bekliyoruz.


9. GARANTİLERİN REDDİ

ŞUNLARI AÇIKÇA ANLAR VE KABUL EDERSİNİZ:


A) HİZMET VE SİTEYİ KULLANIMINIZIN RİSKİ TAMAMEN SİZE AİTTİR. HİZMET VE SİTE "OLDUĞU GİBİ" VE "MEVCUT OLDUĞU KADAR" ESASINA GÖRE SAĞLANIR. BİLGİSAYARTEKNİSYENİ.NET, TİCARİ ELVERİŞLİLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE İHLAL ETMEME GARANTİLERİ DAHİL ANCAK ZIMNİ GARANTİLER DAHİL OLMAK ÜZERE AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM GARANTİLERİ AÇIKÇA REDDEDER.


B) BİLGİSAYARTEKNİSYENİ.NET, (i) BU SİTENİN VEYA HİZMETİN GEREKSİNİMLERİNİZİ KARŞILAYACAĞINI, (ii) BU SİTENİN VEYA HİZMETİN KESİNTİSİZ, ZAMANINDA, GÜVENLİ VEYA HATASIZ OLACAĞINA, (iii) ELDE EDİLECEK SONUÇLARA DAİR HİÇBİR GARANTİ VERMEZ BU SİTENİN VEYA HİZMETİN KULLANIMINDAN DOĞRU VEYA GÜVENİLİR OLACAKTIR, (iv) BU SİTE VEYA HİZMET ARACILIĞIYLA SİZİN TARAFINIZDAN SATIN ALAN VEYA ELDE ETTİĞİNİZ ÜRÜNLERİN, HİZMETLERİN, BİLGİLERİN VEYA DİĞER MALZEMENİN KALİTESİ BEKLENTİLERİNİZİ KARŞILAYACAKTIR BU SİTE VEYA HİZMETLE SAĞLANAN HERHANGİ BİR YAZILIMDA, (vi) VEYA BU SİTEDE, İÇERİĞİNE VE BU SİTE VE İÇERİĞİN VİRÜSLER VEYA DİĞER ZARARLI BİLEŞENLER İÇERMEDİĞİ SUNUCULAR DÜZELTİLECEKTİR.


C) BU SİTENİN VEYA HİZMETİN KULLANILMASI YOLUYLA İNDİRİLEN VEYA BAŞKA BİR ŞEKİLDE ELDE EDİLEN HERHANGİ BİR MATERYAL, KENDİ KENDİNE VE RİSKİ SİZE AİT OLUR VE BİLGİSAYAR SİSTEMİNİZDEKİ HERHANGİ BİR ZARARDAN VEYA DOLAYI SONUÇLARINDAN KAYNAKLANAN VERİ KAYBINDAN YALNIZCA SİZİN SORUMLU OLACAKSINIZ. MALZEME.


D) BİLGİSAYARTEKNİSYENİ.NET'DEN VEYA BU SİTE VEYA HİZMET ARACILIĞIYLA VEYA BU SİTEDEN VEYA HİZMETTEN SİZİN TARAFINIZDAN SÖZLÜ VEYA YAZILI HİÇBİR TAVSİYE, BİLGİ VEYA TALİMAT, SÖZLEŞMEDE AÇIKÇA BELİRTİLMEYEN HERHANGİ BİR GARANTİ OLUŞTURMAZ. BU TAVSİYE, BİLGİ VEYA TALİMATLARDAN BİR SORUN OLUŞURSA BİLGİSAYARTEKNİSYENİ.NET VEYA ÜYELERİNİN SORUMLULUĞUNU TUTMA HAKKINI KAYBEDERSİNİZ. BU KURALI KABUL EDEMEZSENİZ, BU SİTEYİ VEYA HİZMETİ KULLANAMAYABİLİRSİNİZ.


E) BU SİTE VEYA HİZMET, BİLGİSAYARTEKNİSYENİ.NET VEYA ÜÇÜNCÜ TARAFLAR TARAFINDAN OLUŞTURULAN METİN, GÖRÜNTÜ, GÖRSEL ÜRETİMLER, GÖRÜŞLER, BEYANLAR, GERÇEKLER, MAKALELER VEYA DİĞER BİLGİLERİN ÇEŞİTLİ KOMBİNASYONLARINI İÇEREBİLİR. BU SİTEDE VEYA HİZMETTE ELDE EDİLEN İÇERİKTEN KAYNAK SAYISI VE ELEKTRONİK DAĞITIMIN DOĞAN TEHLİKELERİ NEDENİYLE, BU İÇERİKTE GECİKMELER, EKSİKLİKLER VEYA YANLIŞLIKLAR OLABİLİR. Buna göre, PAZAR VERİLERİ DAHİL BU TÜR İÇERİK YALNIZCA REFERANSINIZ İÇİNDİR VE HERHANGİ BİR AMAÇ İÇİN SİZİN TARAFINIZDAN GÜVENİLMEMELİDİR. SÖZ KONUSU İÇERİK VERGİ VEYA YATIRIM TAVSİYESİ AMACINA YÖNELİK DEĞİLDİR VE HERHANGİ BİR GÜVENLİK VEYA YATIRIMIN SATIN ALINMASINI VEYA SATIŞINI SAVUNMAZ.


F). BİLGİSAYARTEKNİSYENİ.NET, DÜNYA GENELİNDE DİĞER WEB SİTELERİNE VEYA KAYNAKLARA BAĞLANTI SAĞLAYABİLİR VEYA ÜÇÜNCÜ TARAFLAR SAĞLAYABİLİR. BİLGİSAYARTEKNİSYENİ BU SİTELER VE KAYNAKLAR ÜZERİNDE KONTROLÜ OLMADIĞINDAN, BİLGİSAYARTEKNİSYENİ'NİN BU TÜR HARİCİ SİTELERİN VEYA KAYNAKLARIN KULLANILABİLİRLİĞİNDEN SORUMLU OLMADIĞINI, ADRESİN YÜKÜMLÜLÜĞÜNDEN YÜKÜMLÜ OLMADIĞINI KABUL EDİYORSUNUZ VE KABUL EDİYORSUNUZ. BU SİTELERDE VEYA KAYNAKLARDA BULUNAN VEYA BULUNAN ÜRÜNLER VEYA DİĞER MATERYALLER. BÖYLE BİR SİTE VEYA KAYNAK ÜZERİNDEN VEYA BU SİTEDE VEYA KAYNAK ÜZERİNDEN YA DA HERHANGİ BİR İÇERİĞİN, MALLARIN VEYA HİZMETLERİN KULLANIMI VEYA BU HİZMETLERE BAĞLANTILI OLDUĞU İDDİA EDİLEN HASAR VEYA ZARARLARI KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ.


BU BÖLÜMÜN HERHANGİ BİRİNİN BU SÖZLEŞMENİN DİĞER BÖLÜMLERİYLE UYUMLU OLMADIĞI ÖLÇÜDE, BU GARANTİLERİN REDDİ BUNU AŞIRI OLACAKTIR.


10. SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

BİLGİSAYARTEKNİSYENİ.NET'İN SİZE VEYA HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAFA KARŞI HERHANGİ BİR DOĞRUDAN, DOLAYLI, ARIZİ, ÖZEL, DOLAYLI, CEZAİ YA DA ÖRNEK HASARLARDAN, BU SİTEYİ KULLANMANIZDAN, BU SİTEYİ KULLANMANIZDAN KAYNAKLANAN DİĞER HASARLARDAN SORUMLU OLMAYACAĞINI AÇIKÇA ANLAR VE KABUL EDERSİNİZ BU DURUMDA, (BİLGİSAYARTEKNİSYENİ.NET BU TÜR ZARARLARIN OLASILIĞI KONUSUNDA TAVSİYE EDİLMİŞ OLSA BİLE) KAR KAYBI, ŞEREFİYE, KULLANIM, VERİ VEYA KULLANIMDAN KAYNAKLANAN DİĞER MADDİ OLMAYAN ZARARLAR DAHİL ANCAK ŞUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE: (A) HİZMETİ KULLANAMAMA; (B) SATIN ALINAN VEYA ELDE EDİLEN HERHANGİ BİR MAL, VERİ, BİLGİ VEYA HİZMETLERDEN VEYA HİZMET ARACILIĞIYLA VEYA HİZMET ARACILIĞIYLA ALINAN MESAJLAR VEYA İŞLEMLERDEN KAYNAKLANAN YEDEK MAL VE HİZMETLERİN TEDARİK MALİYETİ; (C) İLETİMLERİNİZE VEYA VERİLERİNİZE YETKİSİZ ERİŞİM VEYA DEĞİŞTİRME; (D) HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAFIN HİZMET ÜZERİNDEKİ BEYANLARI VEYA DAVRANIŞLARI; VEYA (E) HİZMETLE İLGİLİ BAŞKA HERHANGİ BİR KONU.


BAZI YARGI BÖLGELERİ BELİRLİ GARANTİLERİN HARİÇ TUTULMASINA VEYA ARIZİ VEYA DOLAYLI ZARARLARA İLİŞKİN SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASINA VEYA HARİÇ TUTULMASINA İZİN VERMEZ. BUNA GÖRE, YUKARIDAKİ BÖLÜMLERİN KISITLAMALARI SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.


11. TAZMİNAT.

Bizi, iştiraklerimizi, iştiraklerimizi, lisans verenleri ve bunların ilgili memurlarını, temsilcilerini, ortaklarını ve çalışanlarını, makul avukatlık ücretleri dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü şahıs tarafından yapılan herhangi bir kayıp, sorumluluk, iddia veya talepten dolayı tazmin etmeyi ve tutmayı kabul edersiniz: veya bu Siteye gönderdiğiniz Katkılardan, bu Siteyi ve Hizmetleri bu Sözleşmeye aykırı olarak kullanmanızdan ve / veya bu Sözleşmenin bir ihlalinden ve / veya burada belirtilen beyan ve garantilerinizin herhangi bir şekilde ihlal edilmesinden kaynaklanan.


12. ÜÇÜNCÜ TARAF SİTELERİ VE ÜÇÜNCÜ TARAF HİZMETLERİ

Bu Site başka web sitelerine bağlantılar içerebilir ("Üçüncü Taraf Siteler") veya üçüncü taraf hizmetleri ("Üçüncü Şahıs HizmetleriÜçüncü Şahıs Hizmetlerine veya Üçüncü Şahıs Sitelerine sahip değiliz veya bunları işletmiyoruz ve Üçüncü Şahıs Siteleri aracılığıyla kullanıma sunulan mallar veya hizmetler dahil olmak üzere Üçüncü Şahıs Hizmetlerini veya tüm materyalleri incelemedik ve gözden geçiremiyoruz. Üçüncü Şahıs Hizmetlerinin ve bu Sitedeki Üçüncü Şahıs Sitelerine olan bağlantıların mevcudiyeti, herhangi bir Üçüncü Şahıs Hizmetini, Üçüncü Şahıs Sitelerini veya bunlar üzerinde veya onlar aracılığıyla mevcut olan herhangi bir materyal, fikir, mal veya hizmeti onayladığımızı temsil etmez, garanti etmez veya ima etmez. Üçüncü Şahıs Siteleri veya Üçüncü Şahıs Hizmetleri aracılığıyla erişilen veya bunlar aracılığıyla kullanılan üçüncü şahıs materyalleri de telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet kanunları tarafından korunabilir.Bu SÖZLEŞME ÜÇÜNCÜ TARAF SİTELERİ VEYA ÜÇÜNCÜ TARAF HİZMETLERİ İÇİN GEÇERLİ DEĞİLDİR.BİR ÜÇÜNCÜ TARAF SİTESİNİ VEYA ÜÇÜNCÜ TARAF HİZMETİNİ BU SİTE ARACILIĞIYLA VEYA BU SİTEDE BULUNAN BİR BAĞLANTIYLA ZİYARET ETMEDEN ÖNCE, KULLANICILAR ÜÇÜNCÜ TARAF ŞARTLARINI VE KOŞULLARINI, GİZLİLİK POLİTİKASINI VE DİĞER TÜM BELGELERİ İNCELEMELİDİR VE DÜZENLEMELERİN KENDİLERİNİ BİLGİLENDİRMELİDİR BU ÜÇÜNCÜ TARAF SİTELERİNİN VE ÜÇÜNCÜ TARAF HİZMETLERİNİN UYGULAMALARI


13. MUHTELİF HÜKÜMLER

A) Katkıların Onaylanmaması.Bilgisayar Teknisyeni'nin herhangi bir üyenin içeriğini onaylamadığını ve yasadışı, taciz edici, iftira niteliğinde, gizliliği ihlal edici, küfürlü, tehdit edici, zararlı, kaba, müstehcen, veya başka bir şekilde sakıncalı veya başka birinin fikri mülkiyetini veya diğer haklarını ihlal ediyor veya ihlal ediyor olabilir. Bilgisayar Teknisyeni'nin tüm içeriği önceden taramadığını, ancak Bilgisayar Teknisyeni ve görevlilerinin tamamen kendi takdirlerine bağlı olarak halka açık herhangi bir içeriği reddetme, düzenleme, taşıma veya kaldırma hakkına sahip olacaklarını (ancak yükümlülükleri değil) kabul ediyorsunuz. hizmet aracılığıyla.


B) Daha fazla bilgi.BilgisayarTeknisyeni.net, genel teknik nitelikte bilgiler sağlar ve yalnızca bilgi ve eğlence amaçlı tasarlanmıştır. BilgisayarTeknisyeni.net'de bulunan bilgiler, herhangi bir yasal, mali, tıbbi veya sağlık tavsiyesinin yerine geçme amaçlı değildir. Bu tür bilgiler için lütfen bir profesyonele danışın. Bilgisayar Teknisyeni, burada tartışılabilecek herhangi bir tedaviyi, ilacı veya ürünü onaylamaz.


C) Görev.Bu Sözleşme size özeldir ve bu sözleşmeyi başka bir kişiye devredemezsiniz. Bu Sözleşmeyi devretme, devretme veya yetkilendirme girişimleri geçersiz ve geçersiz olacaktır. Bu Sözleşmeyi tamamen kendi takdirimize bağlı olarak serbestçe devredebiliriz.


D) Bölünebilirlik. Kullanıcı Sözleşmesinin herhangi bir bölümünün, yukarıda belirtilen garanti feragatnameleri ve sorumluluk sınırlamaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere yürürlükteki yasalara göre geçersiz veya uygulanamaz olduğu belirlenirse, geçersiz veya uygulanamaz hükmün yerine geçerli, uygulanabilir Orijinal hükmün amacına en yakın olan hüküm ve Kullanıcı Sözleşmesinin geri kalanı yürürlükte kalacaktır.


E) Bildirimler. Bu sözleşmeyle ilgili herhangi bir bildirim, aşağıdaki adresimizden veya böyle bir bildirimde verilen herhangi bir yeni adresten birbirine yazılı olarak verilmelidir.


F) Feragat Etmeme. Bu Sözleşmenin herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız veya uygulamamamız, bu tür bir hak veya hükümden feragat edildiği anlamına gelmeyecektir.


G) Tüm anlaşma. Bu Sözleşme, siz ve BilgisayarTeknisyeni.net arasındaki bu Site ve Hizmetler hakkında anlaşmanın tamamıdır ve burada konuyla ilgili olarak sizinle aramızdaki önceki veya eşzamanlı anlaşmaların ve anlaşmaların yerini alır.


BEN) Süre, Fesih ve Yürürlükte Kalma.Bu Sözleşme, bu Siteyi kullandığınız sürece tam olarak yürürlükte kalacaktır. Kullanımınızı veya katılımınızı istediğiniz zaman, herhangi bir nedenle bizimle www.bilgisayarteknisyeni.net/benimle-iletisime-gecin adresinden iletişime geçerek sona erdirebilirsiniz . Site hesabınızın herhangi bir nedenle feshedilmesi üzerine, hesabınızı kapatacağız ve artık hesapta bulunan materyalleri geri alamayacaksınız. Kullanımınız ve katılımınız sona erdikten sonra bile, bu Sözleşme, 1-5 ve 7-15 bölümleri dahil olmak üzere yürürlükte kalacaktır.


14. BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ.

BilgisayarTeknisyeni'ne Doğrudan Sorular veya Bildirimler aşağıdaki gibidir:

E-posta: sertap@bilgisayarteknisyeni.net