WinRar Programının Deneme Kopyası Yazısını Nasıl Kaldırabilirim?

Bugünkü yazımızda, WinRar programının "deneme kopyası" yazısının nasıl ortadan kaldırılacağını adım adım sizlere anlatacağım.

Bilindiği üzere, WinRar programının üreticileri de, diğer program üreticilerinin yaptığı gibi para kazanmak için, ilk önce programı kullanıcılara ücretsiz bir şekilde sunup, bir süre sonra programı satın almanızı sağlarlar. Bu süre zarfında da programı denemiş oluyorsunuz. Yani kısacası, programın deneme sürümünü yayınlamış oluyorlar.

Bazı kullanıcıların durumu müsait olmayabilir!.. Kısacası ben size WinRar programının tam sürümünü, ücretsiz olarak, yani para vermeden nasıl yapılacağını anlatacağım...

Şimdi yapmanız gereken, aşağıdaki adımları takip etmek.

WinRar Programının "Deneme Kopyası"nın Adım Adım Kaldırılması!..

  1. Öncellikle WinRar programını buradan indirin!..

  2. WinRar dosyasını indirdiken sonra aşağıdaki rarreg.rar dosyasını indirin ve rarreg.rar dosyasından rarreg.key dosyasını çıkarın.

    rarreg.rar Dosyası

  3. rarreg.rar Dosyasını indirdikten sonra, yapmanız gereken, "Bu bilgisayar Bu bilgisayar" klasörüne farenizle ( mouse ) çift tıklayın.

  4. Açılan "Bu Bilgisayar" penceresindeki " Yerel Disk (C:)" klasörüne çift tıklayın.

  5. Sonra açılan "Yerel Disk (C:)" penceresindeki "program files icon Program Files" klasörüne de çift tıklayın.

  6. Açılan "Program Files" penceredenki "winrar WinRAR" klasörüne çift tıklayın.

  7. Açılan WinRar klasörünün herhangi bir yerine, "rarreg.key" dosyasını sürükleyip bırakın.

  8. Son olarak, WinRar dosyasını kapatıp tekrar açtığınızda, WinRar penceresinin en üst, solundaki "deneme kopyası" yazısının olmadığını göreceksiniz. Yani WinRar programını tam sürüm yapmış oldunuz.